ŽAIDIMAI JŪSŲ ŠVENTĖMS

Mums be galo patinka, kai Mūsų klientai aktyviai, linkmsai ir su šypsena veide praleidžia laiką žaisdami Mūsų žaidimus ;)

KODĖL VERTA RINKTIS “GERI VISADA” PRAMOGAS?

Mūsų asortimentą papildo žaidimai, kurie įtrauks visus: nuo vaikų iki senjorų. Pagyvinkite savo šventę įnešdami į ją išskirtinių pramogų bei nustebindami savo svečius su “Geri Visada" žaidimais. Mes Jums užduosime klausimus ir iš savo patirties rekomenduosime labiausiai tinkančius žaidimus bei jų scenarijus. Ar tai būtų vestuvės, krikštynos, giminės susitikimas, gimtadienis, bernvakaris, mergvakaris ar kompanijos turistinis - esame pasiruošę Jums ir Jūsų svečiams suteikti smagias ir azartiškas emocijas bei išvysti klientų šypsenas! Mūsų tikslas nėra pelnytis, tiesiog siekiame populiarinti bei kurti naujus žaidimus. Kadangi siekiame tik geriausio, skiriame laiką savo klientams, kad susitiktume ir pristatytume žaidimus bei išdėstytume instruktažą apie juos. Viskas apgalvota vardan Jūsų geriausio laiko praleidimo!

APIE MANE

Edgaras Mockus

Esu Edgaras Mockus, žaidimų nuomos “Geri Visada” įkūrėjas. Jau mokykloje prisidėdavau organizuojant įvairius renginius. Nesustojant ties tuo, tai pradėjau daryti ir mieste. Augau ir tobulėjau. Patirties su renginiais turėjau ir naktiniame klube, tačiau jaučiau, kad trūksta patirties, nors mano širdis visada vedė į renginių pusę. Mokykloje mane tiesiog vadino pramogų berniuku. Ten kur aš - veiksmo netrūkdavo. Išbandžiau savo jėgas įvairiose organizacijose, kuriose didinau savo patirtį. Lankiausi ne vienuose mokymuose. Išugdžiau savyje subtilumą, profesionalumą ir tvarką renginių metu, dirbdamas profesionalaus vedėjo asistentu.

MES RANDAMĖS

Nomuojame išskirtinius žaidimus visoje vakarų Lietuvoje.

Adresas:

Minijos g. 2, Klaipėda

Darbo laikas:

Antradienis - Šeštadienis

10:00 - 17:00

Sekmadienis - Pirmadienis

Susisiekti el. paštu

BENDRAUKIME

SEKITE MUS SOCIALINIUOSE TINKLUOSE